lazer kesim makinası

lazer kesim makinası

Robart yeni LM serisi Lazer Kesme Makinası yeni sistem hareket mekanizması ve dizaynı ile performans ve hassasiyetini en üst seviyede tutmak için tasarlanmıştır. Makinanın çalışma alanı endüstriyel olarak dizayn edilmiştir.

Yabancı menşeili makinalarla aynı hız ve aynı kalite ,daha ekonomik ve uzun ömürlü makinalardır.

Class 4 üstü açık sistem olarak tasarlanan Yeni LM Serisi, malzeme yükleme ve boşaltmada çok daha seri işler yapmanıza olanak sağlar. Makinede kapalı lazer ışın yolu ve saatte 15000 m3 vakum emiş sistemi ve malzeme kalınlığına göre otomatik Z Eksen Fonksiyonel Kafa özelliği ile kullanıcılarına kolay, temiz ve güvenilir bir ortamda çalışma imkanı sağlar.

Yeni LM Serisi Makinamızda kesim kalitesini ve performansını arttırmak için Dünyanın en iyi CO2 lazer tüpü olan ALMAN ROFIN tüpleri kullanılmaktadır.

Yeni LM Serisi Lazer Kesim Makinası lazer ünitesinin köprüde taşınmasıyla tüm tablada eşit kesim performansı olanağı sağlamaktadır.

Sistem ana kasası çelik konstrüksüyon olduğu için herhangi bir titreme ve kesim kalitesinde bozulma yaşanmamaktadır.

Uygulama alanları; Pleksiglas, Ahşap, Plastik ve türevleri, Deri, Kumaş vb. malzemelerin kesimlerinde birçok sektörde kullanılmakta ve profesyonel çözümler sunmaktadır.

Lazer Makinası ile birlikte

çalışma bilgisayarı,

vakum ünitesi ve chiller(soğutma ünitesi) verilmektedir.

LAZER KESİM MAKİNASI ÇALIŞMA ÖLÇÜLERİ:

1500 x 2000 cm

2010 x 3010 cm

2010 x 4010 cm

4000 cm den büyük özel ölçü isteğe göre

 

LAZER KESİM MAKİNASI GÜÇLERİ:

150 watt-230 watt -300 watt-450 watt-600 watt

Makinalar hakkında detaylı bilgi ve demo için bizi arayınız.