•             Lazer Pleksi Kesim-Markalama Ekonomik Çözümleri

Avrupa Kalitesinde Lazer Makinalar ile Hızlı ve Ekonomik Pleksi Kesim Lazer Çözümleri

•             2002 yılında endüstriyel makineler alanında Türkiye’nin en iyi lazer makinalarını üreten ve hizmeti veren şirketi olma hedefiyle kurulan ROBART LAZER en ileri teknoloji ve mükemmeliyetçi yaklaşımının doğal bir sonucu olarak lazer makine sektöründe altın standardı belirleyici bir konum edindi.

•             ROBART LAZER, teknolojik alt yapıya verdiği önem ile ileri lazer teknolojisini sağlama prensibini uygulamadaki başarısı ve kalite garantisi sayesinde, Türkiye’nin önde gelen üretim firmalarına lazer teknolojisi ile lazer kesim, lazer oyma, lazer markalama ve lazer kazıma konusunda çözüm ortaklığını yürütmektedir.

En yeni lazer teknolojileriyle donatılı lazer makinalarımızla ülkemizin lokomotifi olan ambalaj, otomotiv, tekstil, beyaz eşya, kuyumculuk, deri-ayakkabı, ambalaj, matbaa, plastik, savunma sanayi sektörlerinin temsilcileriyle teknoloji çözüm ortaklığı yaklaşımıyla çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Robart lazer, profesyonel çalışanları tarafından yapılan, inceleme ve çözüm ortaklığıyla birlikte ihtiyaca uygun makine modelini belirleyerek risklerin minimuma indirilmesi için gerekli bilgi, prosedür ve teknoloji transferini gerçekleştirir.

Lazer makine modellerimizde masa ve galvo tipi farklı güç ve ebatlarda CO2 ve FİBER lazer sistemleri teknolojisi sağlanmaktadır. Kullanılan makine lazer güçleri CO 2 lazer sistemlerinde 70 ila 1500watt arası, FİBER lazer sistemlerinde 1-12 Kwatt arasıdır.

•             ROBART LAZER , verdiği hizmetler ve geliştirdiği stratejiler ile sektörüne yön vermeye devam etmektedir. ROBART lazer teknoloji ürünleri sektöründe benzersiz deneyimi ve 40 kişilik satış ve teknik servis çalışanı ile oluşturduğu profesyonel kadrosuyla bugün ve gelecekte müşterilerine en iyi hizmeti sunma hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir.