SİBU LAZER KESİM, MDF LAZER KESİM, LAZER OYMA MOBİLYA AKSESUARLARI, MOBİLYA AYNA PLEKSİ SÜSLERİ, LAZER KULP, AHŞAP LAZER KESİM

ROBART LAZER KESİM MAKİNASI

Endüstriyel 2000×3200 mm 300 watt ROBART lazer kesim makinesi ile mobilya aksesuar imalatı. Sibu diye adlandırılan altın, gümüş, bronz gibi parlak pvc ayna görünümlü malzemelerden mobilyanızı çok kolay bir şekilde süsleyecek ve dekor yaratacak bir yapışkanlı malzemedir. Bu 135×210 cm ebatlarında olan bu malzeme çift taraflı yapışkan ile birlikte lazer makinesinde kesilerek değişik ebatlarda üretim yapılabilir.

 İnegöl lazer kesim

Bursa İnegöl 4 mm ve 8 mm MDF ile kabartma lazer kesim yapışkanlı aksesuar imalatı. NRGL lazer kesim makinesi ile çok kaliteli bursa inegöl de lazer kesimi ve lazer ahşap oyma, lazer markalama işleri yapılmaktadır. Vereceğiniz siparişler çok kısa sürede sizlere tesli edilecektir. Robart  lazerler ile sizlere İnegöl ve çevresinde hızlı lazer kesim çözümleri üretebiliriz.

İNEGÖL MOBİLYA GALVO LAZER KAZIMA, LAZER DEKORASYON, LAZER RESİM KAZIMA, ROBART GALVO LAZER FASON ÇALIŞMA MERKEZİ

ROBART Galvo Lazer Mobilya

ROBART Galvo Lazer İle ahşap kazıma, mobilya lazer kazıma, lazer oyma, lazer resim kazıma, cam lazer kazıma, ayna lazer kazıma, Ahşap masa lazer kazıma, Galvo Lazer sehpa kazıma ve dekorasyonu, 3boyut galvo lazer kazıma ve yakma, Galvo Lazer ahşap eskitme, Lazer eskitme kapı, lazer melamin kaplama kazıma, lazer modüler mobilya markalama ve kazıma, Galvo lazer ahşap resim kazıma gibi tüm işleriniz mükemmel olarak yapılır.